top of page
Daiana_Antolini.jpeg

Daiana Antolini

psycholożka | psychoterapeutka w trakcie szkolenia

O mnie

Jestem psycholożką oraz psychoterapeutką w trakcie certyfikacji z terapii poznawczo-behawioralnej. Udzielam wsparcia psychologicznego osobom dorosłym. Pracuję z osobami cierpiącymi na depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, niską samoocenę, a także z osobami, które znalazły się w kryzysie, zmagają się z samotnością lub po prostu chciałyby porozmawiać o swoich codziennych trudnościach.

 

Ukończyłam studia z psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Obroniłam pracę magisterską na temat akceptacji rodzicielskiej wśród dorosłych osób LGBTQ+ mieszkających w Polsce. Dodatkowe umiejętności zdobywałam podczas staży, w tym jako: asystentka psychologa podczas zajęć z treningu umiejętności społecznych z dziećmi oraz wolontariuszka w Telefonie Pogadania. Zdobyłam także doświadczenie w prywatnej klinice Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Terapii Schematów „Mind Works”.

 

Niezwykle ważne jest dla mnie stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której osoba czuje się komfortowo i zrozumiana. Podchodzę do każdej osoby indywidualnie, aby jak najlepiej zrozumieć jej trudności i znaleźć najlepszą metodę pracy, aby ją wspierać. Poszerzam i aktualizuję swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Prowadzę terapię w języku polskim, angielskim oraz włoskim.

Certyfikaty

Usługi

Najczęściej zadawane pytania

Czy prowadzi Pani psychoterapię?

Tak, prowadzę psychoterapię indywidualną dla dorosłych.

Czy przyjmuje Pani osoby niepełnoletnie?

Nie, oferuję konsultacje oraz sesje tylko dla dorosłych.

Czy jest możliwość konsultacji po angielsku?

Tak, wtedy koszt 50-minutowej sesji wynosi 220zł.

Czy oferuje Pani również konsultacje w innych językach?

Tak, przeprowadzam również sesje w języku włoskim, wtedy koszt 50-minutowej sesji wynosi 220 zł.

Z jakimi tematami można się do Pani zwrócić?

Zapewniam wsparcie psychologiczne dla osób zmagających się z depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniem obsesyjno-kompulsyjnym, osób z niską samooceną, które czują się samotne lub po prostu chciałyby porozmawiać o swoich codziennych problemach. Wspieram również osoby znajdujące się w kryzysie.

Jakie ma Pani wykształcenie?

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Obecnie uczestniczę również w czteroletnim szkoleniu z terapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie.

Czy wystawia Pani recepty?

Nie. Jeśli to konieczne, skierowuję wtedy swoich pacjentów na konsultację psychiatryczną w celu otrzymania leków.

Jak przygotować się do spotkania online?

Upewnij się, że masz dostęp do internetu. Zapewnij sobie cichą, prywatną przestrzeń. Możesz również używać słuchawek z mikrofonem, ale nie zawsze jest to konieczne :)

bottom of page